Regulamin

Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu wszystkich naszych Gości.

1. Pobyt na kwaterze rozpoczyna się pierwszego dnia o godzinie 15:00, a kończy ostatniego dnia o godzinie 10:00.

2. Opłatę za korzystanie z kwatery pomniejszoną o wpłacony zadatek uiszcza się w momencie zakwaterowania. * W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

3. Kwota opłaty klimatycznej ustalona jest uchwałą Rady Gminy Rewal i wynosi 2 zł od osoby dziennie. 

4. Na terenie posesji nasi Goście mają możliwość bezpłatnego parkowania swoich pojazdów. Kwaterodawca wskazuje klientowi miejsce postoju samochodu, ale nie ponosi odpowiedzialności za jego bezpieczeństwo i szkody wyrządzone przez osoby trzecie.

5. Gość nie może bez zgody właściciela kwatery przyjmować na nocleg w wynajmowanych pomieszczeniach dodatkowych osób, traktując ich jako swoich gości. W wynajmowanych pokojach, jak również na terenie posesji powinny przebywać wyłącznie osoby zakwaterowane, obecność osób niezakwaterowanych powinna być każdorazowo zgłaszana. Zaproszeni goście mogą przebywać na terenie obiektu najpóźniej do godziny 22:00.

6. Jeżeli liczba Gości wynajmujących kwaterę jest wyższa niż wskazana w skierowaniu lub uzgodnieniach ustnych właściciel kwatery ma prawo do:

· odmówienia przyjęcia osób dodatkowych

· odstąpienia od umowy z winy turysty.

· pobrania opłaty za osoby dodatkowe

7. Na początku i na końcu okresu wynajmu dokonane zostanie sprawdzenie stanu pomieszczeń przez właściciela kwatery i Gościa. Klient ponosi koszty wynikające ze zniszczenia sprzętu lub jego braku.

8. Na terenie posesji segregujemy odpady. W związku z tym śmieci należy wrzucać do pojemników zgodnie z ich przeznaczeniem.

9. Chcąc zapewnić wszystkim gościom spokojny pobyt prosimy:

o zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22:00 – 7:00
nieodtwarzanie głośnej muzyki
niezachowywanie się w sposób powszechnie uznany za wulgarny lub nieprzyzwoity
10. W budynku obowiązuje zakaz palenia.

11. Nasi Goście mają możliwość korzystania:

-bezpłatnie z : fotela masującego, miejsca parkingowego, basenu, internetu WiFi,, sprzętu sportowego, rowerów, grilla

-odpłatnie : pralnia – 20zł /pranie, pobyt zwierzaka – 10zł/doba

12. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach maszynek elektrycznych, grzałek i innych urządzeń elektrycznych niestanowiących wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy komputerowych.

13. Ze względu na prowadzoną politykę optymalizacji rozłożenia rezerwacji zastrzegamy sobie prawo zmiany lokalizacji pokoju w obrębie danego piętra/skrzydła pod warunkiem nie zastrzeżenia konkretnego pokoju podczas dokonywania rezerwacji.

14. Trzymanie zwierząt domowych na kwaterze, bez wcześniejszego ustalenia, nie jest mile widziane.

15. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju będą odesłane na adres i koszt gościa. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji przedmioty będą przechowane przez 2 miesiące.

Dla Państwa wygody

Darmowy parking

Plac zabaw

Świetlica

Darmowe WiFi

Aneks kuchenny

Telewizja cyfrowa