Na terenie naszego obiektu znajduje się przestronny ogród z placem zabaw, altankami, grillem oraz basenem z podgrzewaną wodą.

W ogrodzie znajduje się dużo zieleni oraz sprzęt rekreacyjny do gry w piłkę oraz badmintona. Do dyspozycji gości oddajemy dwie altanki na maksymalnie 14 osób każda oraz ogrodowy grill do przyrządzania ciepłych posiłków.

Basen znajdujący się na terenie obiektu przeznaczony jest wyłącznie dla naszych gości. Niecka basenu na wymiary 7 x 3,5 x 1,5 m. Woda basenowa jest chemicznie uzdatniania oraz podgrzewana przez pompę ciepła. Dbając o bezpieczeństwo kąpiących się woda badana jest przez akredytowane laboratorium oraz sanepid.

W okresie wakacyjnym temperatura wody waha się w zakresie 25-27 stopni Celsjusza. W czerwcu i wrześniu temperatura wody utrzymywana jest na poziomie 20 stopni Celsjusza. Nagłe załamanie pogody oraz okresowe pylenie roślin mogą wpływać na jakość wody w basenie.

Wokół basenu kąpielowego znajduje się wyspa z leżakami oraz prysznic solarny. Przed wejściem do wody należy skorzystać z prysznica.